Skip to content Skip to footer

BELKİM

     BELKİM KİMYEVİ MADDELER TİC. ve SAN. A.Ş. 1997 yılında Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde en son teknoloji ile donatılmış, tam otomatik ve bilgisayar kontrollü tesislerini işletmeye açmıştır.

Profesyonel Destek

Çevreye Duyarlı

Standart Üretim

Yenilikçi Çözümler

     BELKİM bugün 12 değişik ürün grubu altında 200 değişik ürün seçeneğini ISO 9001 ve ISO 14001 kalitesiyle müşterilerine sunmakta ve fark yaratan yeni ürün ve ürün grupları için Ar-Ge çalışmalarına devam etmektedir. BELKİM ürün portföyünde Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu ve Sağlık Bakanlığı İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğü tarafından ruhsatlandırılmış deterjan, dezenfektan ve kozmetik ürünleri bulunmakta ve bu ürünlerin Helal belgesi ve Kosher belgesi sertifikalandırması yapılmıştır. Firmamız Gıda Güvenliği Derneği, ve ÇEVKO kuruluşu üyesidir. Bu kuruluşlarla gıda güvenliği ve çevre konularına yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Firmamız 2009 yılında İsveç kökenli profesyonel temizlik sistemi üretimi gerçekleştiren LAGAFORS firmasının, 2012 yılında İngiltere menşeili Hill Brush firmasının ve 2015 yılında biyofilm tespiti ve uzaklaştırılması konusunda uzman ispanya menşeili Christeyns firmasının Türkiye distribütörlüğünü yapmaya başlamıştır.

Ürün Grubu
8080+
Ürün
808080+
_MG_0234-copy

Kalite, Güven ve Performans

     BELKİM olarak amacımız müşterilerimizin ihtiyaçlarını dikkate alarak, bu ihtiyaçlarına yönelik rasyonel çözümler sunmak, hijyen sistemlerini oluşturarak hijyen uygulamalarında verimliliği arttırmaya katkıda bulunmaktır. Firmamız satış sonrası teknik destek hizmeti ile müşterilerine ürün, ekipman, eğitim ve servis hizmeti sağlamakta, hijyen uygulamalarının daha kolay, sorunsuz ve daha ekonomik bir şekilde çözülmesini sağlamaktadır.     BELKİM hedeflerine müşteri memnuniyetinden taviz vermeden ulaşmak için çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Sürdürülebilirlik için biz de varız

Kullandığımız tüm materyaller geridönüştürülebilir ve çevre dostu ürünlerden oluşmaktadır.
Belkim ailesi olarak üretirken doğayı da korumayı kendimize amaç ediniyoruz.


Belkim bir Belgin Holding kuruluşudur.
BELKİM KİMYEVİ MADDELER TİC. VE SAN. A.Ş. GEBZE OSB MAH. İHSAN DEDE CAD. NO: 125/4 GEBZE-KOCAELİ
Tel: +90 262 751 22 52 - 53 • Fax: +90 262 751 26 03 • info@belkim.com
Tüm hakları saklıdır. © 2017 • GizlilikKullanım ŞartlarıKVKK